м.Київ
вул. Срібнокільська, 22
Пн - Пт, з 9:00 до 18:30
При реєстрації знижка 5%

Цілісний підхід

Все, що потрапляє в раціон для вашого чотирилапого друга, впливає на його енергію, здоров'я і тривалість життя. Зв'язок між харчуванням та благополуччям собаки або кота є вкрай близьким, та потребує змін протягом її життя. BELCANDO та LEONARDO представляє собою результат комплексного підходу, спрямованого на збереження життєвих сил Вашого улюбленця за допомогою природно збалансованих компонетів. 

Цінні інгредієнти, такі як борошно з виноградних кісточок і насіння чіа, діють в синергії як природний комплекс. Вони містять поліфеноли, які борються з вільними радикалами, а також омега-3 жирні кислоти. 

Харчові волокна в BELCANDO® мають ідеально збалансований склад і виконують пребіотичні функції. Ці результати були б недосяжні, якщо б окремі компоненти були додані до раціону пізніше. Зробіть вибір на користь BELCANDO® - це не просто корм для собак, це засіб для підтримки їхнього оптимального здоров'я на протязі всього життя.


БІЛОК

Сухі корма LEONARDO та BELCANDO мають високу частку тваринних білків преміум класу. Різні джереда білка, включаючи птицю та рибу, поєднуються, щоб забезпечити різноманітне та цілісне харчування. Усі джерела білка походять від тварин, які вважаються придатними для споживння людиною.


ВУГЛЕВОДИ

Для приготування сухого корму ми готуємо сировину за допомогою м'якої пари та короткочасного тиску для метаболічного  поглинання


ЖИРИ

Чисті жири є значними джерелами енергії в кормах для тварин завдяки їх високій калорійності. Вони також містять незамінні поліненасичені жирні кислоти, які виконують життєво важливі метаболічні функції. Наприклад, деякі вітаміни можуть засвоюватися і використовуватися організмом тільки разом з жирами. 


СУПЕРФУДИ

Вони покращують їжу, надаючи важливі поживні та життєвоважливі речовини.