м.Київ
вул. Срібнокільська, 22
Пн - Пт, з 9:00 до 18:30
При реєстрації знижка 5%

Часті запитання

У нашому бажанні забезпечити вашим тваринам найкращий догляд і харчування, ми зібрали найактуальнішу та корисну інформацію щодо Bewital та щодо правильного годування собак та котів. Ми дамо відповідь на запитання та забезпечимо вас необхідною інформацією для забезпечення оптимального здоров'я та щасливого життя вашого улюбленця

 

 • Чому корма Белькандо та Леонардо мають у складі різні види м'яса?

  Корма BELCANDO та LEONARDO є збалансованим харчуванням для котів та собак, та складаються лише з натуральних компонентів. 

  Більшість раціонів Белькандо та Леонардо мають такі види м'яса: індичку, качку, курку та риби оселедцевих порід в різних пропорціях. Таке годування повністю відповідає принціпу холістик, так як в природі неможливе монобілкове харчування. Різні види м'яса відрізняються між собою вмістом амінокислот та мікроелементів, тому годування тільки одним видом м'яса є неповноцінним раціоном, тоді як корм з декількох видів м'ясної сировини є сбалансованим.

 • Як правильно обрати корм для свого улюбленця?

   Обирайте корм, враховуючи породу, вік, розмір та особливості вашого домашнього улюбленця. Наш консультант завжди готовий допомогти вам з вибором і надасть індивідуальні поради.

 • Як визначити правильну порцію для годування?

  Рекомендації по порціям зазвичай зазначені на упаковці корму. Однак, слід враховувати активність та стан здоров'я тварини. Звертайте увагу на вагу та реакцію вашого улюбленця на корм.

 • Чи можна змішувати різні види кормів?

  Зазвичай краще утримуватися від змішування різних видів кормів. Якщо вам необхідно змінити раціон, робіть це поступово протягом кількох днів, щоб уникнути травматичного впливу на шлунково-кишковий тракт.