м.Київ
вул. Срібнокільська, 22
Пн - Пт, з 9:00 до 18:30
При реєстрації знижка 5%

Про нас

Про нас

AT-Group є офіційним дистриб'ютором та ексклюзивним імпортером кормів Belcando, Leonardo, Bewi Dog, Bewi Cat, Dogland на території України.

Cпівпраця з компанією Bewital розпочалась у 2008 році. Головний офіс компанії знаходиться у м.Київ. Ми пропонуємо Вашим улюбленцям продукцію, виготовлену з високоякісної сировини. Всі компоненти відбираються з особливою увагою та відповідають німецьким стандартам якості для споживання людиною. Щадна обробка зберігає корисні властивості компонентів.

Ви можете бути впевнені, що Ви робите все можливе для здоров'я та життєздатності Вашого улюбленця! Ці корми зарекомендували себе на світовому ринку, їм довіряють провідні розплідники та любителі собаківництва.

Гама кормів, що виробляються, дає можливість краще підібрати корм кожному улюбленцю. Програма харчування має відповідні продукти для кожної вікової групи та рівня активності, а також спеціальні рецепти призначені для складних етапів у житті тварин, як наприклад із харчовою алергією. Суворі нормативи Європейського Союзу, особливий контроль якості сировини та щадна обробка всіх компонентів гарантують здорове харчування Вашого улюбленця! На сьогоднішній день ми маємо широку мережу дистриб'юторів, і готові постачати товар швидко, чітко і вчасно в будь-яку точку України.